Soutěž mladých svářečů hlásí 24. ročník. Bude se svařovat i virtuálně.

publikováno:
autor:

Vyhlašovatelem a pořadatelem 24. ročníku mezinárodní soutěže žáků středních škol ve svařování pod názvem Zlatý pohár Linde je Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace. Jedna z největších soutěží svého druhu v Česku se koná pod záštitou generálního partnera Linde Gas a.s., největšího dodavatele technických plynů v ČR. Letošní ročník se bude konat v prostorách pořadatelské školy 20. až 22. dubna 2020. Mediálními partnery soutěže jsou technické časopisy KONSTRUKCE (pozemní stavebnictví), SILNICE ŽELEZNICE (liniové stavby, mosty a tunely) a All for Power (energetika).

Dále soutěž podporují ESAB VAMBERK, s.r.o., FRONIUS Česká republika, s.r.o., GCE, s.r.o., EWM HIGHTEC WELDING s.r.o., FERRIT s.r.o., Motor Lučina, s.r.o., Huisman Konstrukce, s.r.o., BLANCO Professional CZ spol. s r.o., GO Steel Frýdek Místek a.s., FERRCOMP, a.s., MARKAGRO s.r.o., VEBO-CZ, spol. s r.o., NOVOGEAR, spol. s r.o. a Krajský úřad Moravskoslezského kraje.

K ostatním partnerům soutěže patří Česká svářečská společnost ANB, Zkušební organizace DOM – ZO 13, s.r.o., Zkušební organizace TESYDO, s.r.o., Česká asociace ocelových konstrukcí, ZEROSS - svářečské nakladatelství a vzdělávací společnost a Alliance Laundry CE s.r.o.

Při příležitosti 24. ročníku mezinárodní soutěže žáků středních škol ve svařování bude zařazena Národní svářečská soutěž. Soutěž bude určena pouze pro soutěžící z ČR. Soutěžit se bude v teoretické a praktické části. Součástí Zlatého poháru Linde bude i Mezinárodní svářečská soutěž, která bude určena pro soutěžící z ČR a zahraničí. Soutěží se přitom pouze v praktické části. Zajímavá bude jistě i Mezinárodní svářečská soutěž na virtuálním trenažéru. Soutěž je určena pro soutěžící v metodách 111, 135, 141, 311 a další přihlášené soutěžící z ČR. Soutěží se pouze v praktické části v metodě 135.

Pozvánku naleznete ZDE.
Více informací najdete ZDE.

Oznámení


Vážené čtenářky a čtenáři,

pokud se vám stránky nezobrazují správně, zvolte prosím jiný prohlížeč (např. Google Chrome, Firefox).

Reklama

Vzhledem k mimořádným okolnostem, souvisejícím s onemocněním COVID-19, se pořadatelé tradiční konference Ocelové konstrukce, která se měla konat 20. května 2020 v Pasohlávkách, a konference KONSTRUKCE - tradiční výroční konference České asociace ocelových konstrukcí, rozhodli SPOJIT obě události do jedné. Společná konference se tak bude konat v termínu 5. listopadu 2020 v hotelu NH Collection Olomouc Congress.

Sledujte stránky www.konferencekonstrukce.cz a www.sekurkon.cz, kde vás budeme průběžně informovat o všem potřebném.

Kalendář akcí