Ocelové dveře a vrata pro čistírnu odpadních vod Ruzyňského letiště

Bezpečnostní dveře v datovém centru Bezpečnostní dveře v datovém centru

Na rozšíření čistírny odpadních vod na Letišti Václava Havla se podílí jako subdodavatel pro Metrostav, a. s. a SMP CZ a. s. svou dodávkou ocelových dveří a vrat firma BB kovo s. r. o.

Firma BB kovo již třetí desetiletí vyvíjí, vyrábí a dodává na trh ocelové dveřní uzávěry a jejich doplňky a vybavení. Jedná se o širokou škálu výrobků, od zcela běžných dveří bez zvláštních nároků na jejich užitné vlastnosti po vysoce speciální uzávěry podléhající přísným kritériím, danými právními předpisy a dotčenými normami, a to jak závaznými, tak i pouze doporučenými normami.

Dveře jsou vhodné k využití v občanské výstavbě, ve školách, nemocnicích i ve výrobních provozech. V současné době patří firma k největším výrobcům požárních ocelových dveří v rámci Česka.

LEADER V OBLASTI BEZPEČNOSTNÍCH DVEŘÍ (RC3)

Patří jí vedoucí pozice při výrobě požárních bezpečnostních ocelových dveří s odolností proti průniku RC3, které nabízí jak v jednokřídlovém, tak i ve dvoukřídlovém provedení, s plnými hladkými i prosklenými křídly, s mechanickými, elektromechanickými i elektromotorickými zámky s automatickým uzamykáním. Jedná se o produkt masivně využívaný při výstavbě datových center, jaderných elektráren a jiných budov se zvýšenými požadavky na ochranu proti napadení.

VÝVOJ A VÝZKUM

Firma BB kovo provádí výzkum a vývoj nových produktů v přímé návaznosti na potřeby trhu, rozšiřuje technologické zabezpečení výrobních procesů za účelem dosažení lepších užitných a estetických vlastností jednotlivých výrobků, a při výzkumu a vývoji spolupracuje s vysokými školami a experimentálními pracovišti zabývajícími se problematikou tváření ocelových konstrukcí.

Pro každého, kdo je odpovědný za dodržování předpisů týkajících se dveřních a vratových uzávěrů, je firma BB kovo tím nejlepším řešením.

BB kovo s. r. o.
www.bbkovo.cz

Související články