Rolovací mříže zabezpečí domov i obchod

publikováno:
autor:
Ilustrační foto Ilustrační foto

Chcete skloubit dobrý výhled a bezpečí? Rolovací mříže zajišťují dostatečnou ochranu před vloupáním, a přitom umožní sledovat okolní dění. Využití najdou nejen v průmyslové a veřejné sféře jako ochranné mříže v nákupních centrech. Své využítí najdou i u vás doma.

Roletové mříže jsou vhodné i do domácností – zejména v nižších patrech domů je využijete na balkonech nebo oknech. Nenarušují celkový vzhled budovy, a přitom brání nezvaným návštěvníkům.

Pevné mříže ochrání každý prostor

Zabezpečení obchodu nebo dalších prostor je hlavní výhodou rolovacích mříží. Odolnost a dlouhou životnost zajišťuje kvalitní materiál – ocel, nerez nebo hliník. Spolehlivě a zároveň reprezentativně se bezpečnostní mříže postarají o uzavření prostoru – nejčastěji právě obchodu v nákupním centru.

Více světla v prostoru

Konstrukce rolovacích mříží slibuje dostatečný přístup světla z okolního prostředí. A to je výhodou především pro obchodní centra, galerie nebo podzemní garáže, kde je důležité bezpečí a zároveň co nejvíce provzdušněný prostor. Mříže tak pomyslně rozdělí prostor, stále ale opticky vypadá dostatečně velký.

Bez stavebních zásahů

Množství stavebních prací se liší především podle zvoleného typu rolovacích mříží. Montáž je ve většině případů jednoduchou záležitostí, kvůli které nejsou nutné větší stavební úpravy. Mezi nejčastější typy patří lamelová rolovací mříž nebo skládaná obdélníková nebo vlnová mříž. Lamely s proseknutými okýnky i skládané mříže jsou umístěny v bočních vodicích lištách ve stěně. Navíjí se na hřídel na konzolách u stropu a šetří místo.

Rolovací mříže Minirol nabízí nejen vysokou odolnost a bezpečí vůči vloupání, ale i design, který splyne s prostředím. Podle konečného umístění je možné vybrat vhodný typ mříží přesně na míru a případně barevně povrchově upravit podle vzorníku RAL.

Zaujaly vás výhody rolovacích mříží? Kontaktujte prodejce telefonicky nebo prostřednictvím oficiálního webu a nechcete si vytvořit nabídku produktů značky Minirol na míru!