Startuje jubilejní 10. ročník Dřevěné stavby roku 2020. Přihlášky do 31. ledna získají zajímavý profit!

publikováno:
autor:

Přihlaste se do ankety Dřevěná stavba roku 2020, kterou vyhlašuje Nadace dřevo pro život už 10 let. Pokud to stihnete do 31. ledna, dostanete od pořádající Nadace dřevo pro život zdarma zpětnou vazbu na prezentaci vašeho díla. Pro soutěžní dřevěné konstrukce, dřevostavby, roubenky, sruby, interiéry i dřevěná hřiště hlasuje v únoru a březnu odborná porota i široká veřejnost. Cílem ankety je ukazovat české veřejnosti krásy a výhody dřeva.

Registrace soutěžního díla je jednoduchá a kompletně on-line. Návod, jak na to, najdete na našem webu www.DrevenaStavbaRoku.cz. Přihlášením do ankety získáte reklamu pro vaše dřevěné dílo po celý další rok – na webu, v katalogu, na veletrzích v rámci Putovní výstavy, a pokud vyhrajete, tak i v celonárodních a oborových médiích.

Naším cílem je ukazovat veřejnosti krásu a přínosy dřevěných staveb. Jak vysvětlil ředitel nadace Stanislav Polák, „dřevěné stavby prospívají našemu zdraví a chrání nás i teplo našeho domova”. Dřevo je navíc významný obnovitelný stavební materiál, jehož využíváním šetříme neobnovitelné zdroje, a tím chráníme naše životní prostředí. Některé vyspělé země to již zjistily a využívají dřevo, zejména ve stavebnictví, podstatně více než my v ČR. Podpořte dřevěné stavění u nás i vy a přihlaste se do ankety, ve které se každoročně představí kolem stovky staveb z celé ČR.

Závěrečná zpráva soutěžní ankety Dřevěná stavba roku je ZDE.

Související články