Nový člen asociace - MEA METAL APPLICATIONS s. r. o.

Česká asociace ocelových konstrukcí (ČAOK) se hned na začátku roku 2020 rozrostla o nového řádného člena, kterým se stala společnost MEA Metal Applications s. r. o. z Plzně. Základnu ČAOK tak nyní tvoří 54 subjektů, z nichž je 45 řádných a devět pak přidružených členů. Kompletní a aktuální seznam je k dispozici na internetové stránce www.caok.cz.

MEA METAL APPLICATIONS s. r. o.

Jde o specializovanou firmu na mřížové rošty a pojezdy, která spolupracuje s profesionály z oblasti ocelových konstrukcí, výstavby hal, průmyslové a zemědělské výstavby, logistiky či specializovaného obchodu. Praktické znalosti jsou základem, na němž společnost vyvíjí své výrobky a systémová řešení. Mřížové rošty MEA se dnes vyrábějí pro téměř veškeré účely v oblasti strojírenství, průmyslu a řemesel. Ať již jde o velké rošty a plošiny, schodišťové stupně s velkými rozpony až do 3 000 mm, protiskluzové podlahové krytiny nebo o zvláštní provedení určená pro mosty či přechody, mřížové rošty budou vždy velmi atraktivním, mnohostranným a trvanlivým materiálem.

Související články

Aktuálně

Hlavní město Praha a Městská část Praha 6 daly zelenou vyhlášení mezinárodní architektonické soutěže na dostavbu tzv. 4. kvadrantu Vítězného náměstí. Po 100 letech od návrhu urbanistické struktury Dejvic tak dojde k dostavbě tohoto třetího největšího pražského náměstí. Možná podoba dostavby bude známá v květnu příštího roku. Investorem je společnost Fourth Quadrant, kterou spoluvlastní tři české realitní společnosti – Penta Real Estate, Sekyra Group a Kaprain. Část pozemku vlastní i Vysoká škola chemicko-technologická, jež zde plánuje umístit i vlastní minipivovar. Další informace k soutěži

Kalendář akcí