Ondřej Ceh se stal vítězem ceny o nejlepší diplomovou práci v oboru ocelových konstrukcí v roce 2019

Ondřej Ceh přebírá ocenění z rukou Antonína Pačese, prezidenta ČAOK Ondřej Ceh přebírá ocenění z rukou Antonína Pačese, prezidenta ČAOK

Výkonný výbor České asociace ocelových konstrukcí (ČAOK) rozhodl o vítězi celostátní soutěže „Vynikající diplomová práce v oboru ocelových konstrukcí“. Stal se jim Ing. Ondřej Ceh z Fakulty stavební VUT Brno. Tématem jeho diplomové práce byla „Průmyslová hala s administrativním objektem“.

Diplomová práce Ondřeje Ceha byla vybrána z devíti vítězných prací fakultního kola soutěže, do kterého postoupili vždy tři diplomanti z následujících univerzit – ČVUT v Praze, VUT v Brně a VŠB‑TU Ostrava. Cenu ve formě diplomu a šeku na 5 000 korun obdržel vítěz z rukou Ing. Antonína Pačese, prezidenta ČAOK, v úvodu slavnostního večera konference KONSTRUKCE 2019 v hotelu Lions v Nesuchyni. Česká asociace ocelových konstrukcí plánuje pokračovat v podpoře studentů oboru ocelových konstrukcí i v dalších letech, a to nejen na univerzitní půdě (Nejlepší diplomová práce, soutěž Hala roku Akademik), ale i na úrovni středoškolské (Zlatý pohár Linde pro mladé svářeče).

Ing. Marek Janda
Česká asociace ocelových konstrukcí

Související články