Ondřej Ceh se stal vítězem ceny o nejlepší diplomovou práci v oboru ocelových konstrukcí v roce 2019

Ondřej Ceh přebírá ocenění z rukou Antonína Pačese, prezidenta ČAOK Ondřej Ceh přebírá ocenění z rukou Antonína Pačese, prezidenta ČAOK

Výkonný výbor České asociace ocelových konstrukcí (ČAOK) rozhodl o vítězi celostátní soutěže „Vynikající diplomová práce v oboru ocelových konstrukcí“. Stal se jim Ing. Ondřej Ceh z Fakulty stavební VUT Brno. Tématem jeho diplomové práce byla „Průmyslová hala s administrativním objektem“.

Diplomová práce Ondřeje Ceha byla vybrána z devíti vítězných prací fakultního kola soutěže, do kterého postoupili vždy tři diplomanti z následujících univerzit – ČVUT v Praze, VUT v Brně a VŠB‑TU Ostrava. Cenu ve formě diplomu a šeku na 5 000 korun obdržel vítěz z rukou Ing. Antonína Pačese, prezidenta ČAOK, v úvodu slavnostního večera konference KONSTRUKCE 2019 v hotelu Lions v Nesuchyni. Česká asociace ocelových konstrukcí plánuje pokračovat v podpoře studentů oboru ocelových konstrukcí i v dalších letech, a to nejen na univerzitní půdě (Nejlepší diplomová práce, soutěž Hala roku Akademik), ale i na úrovni středoškolské (Zlatý pohár Linde pro mladé svářeče).

Ing. Marek Janda
Česká asociace ocelových konstrukcí

Související články

Oznámení


Vážené čtenářky a čtenáři,

pokud se vám stránky nezobrazují správně, zvolte prosím jiný prohlížeč (např. Google Chrome, Firefox).

Reklama

Vzhledem k mimořádným okolnostem, souvisejícím s onemocněním COVID-19, se pořadatelé tradiční konference Ocelové konstrukce, která se měla konat 20. května 2020 v Pasohlávkách, a konference KONSTRUKCE - tradiční výroční konference České asociace ocelových konstrukcí, rozhodli SPOJIT obě události do jedné. Společná konference se tak bude konat v termínu 5. listopadu 2020 v hotelu NH Collection Olomouc Congress.

Sledujte stránky www.konferencekonstrukce.cz a www.sekurkon.cz, kde vás budeme průběžně informovat o všem potřebném.

Kalendář akcí